INDUSTRIAL FITTERS
INDUSTRIAL FITTERS

RELOKACJA MASZYN/MACHINERY MOVING

STRONA GŁÓWNA

MONTAŻ I DEMONTAŻ, RELOKACJA MASZYN

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu przemysłowym. Pracowaliśmy na takich obiektach jak huty, papiernie, kotły przemysłowe, turbiny, maszyny w przemyśle motoryzacyjnym i wiele innych. Możemy zaplanować i przeprowadzić każdy rodzaj montażu i demontażu, od najprostszych konstrukcji, do skomplikowanych akcji dźwigowych przy użyciu maszyn o kilkusettonowym udźwigu. Wyróżnia nas nieszablonowe myślenie i umiejętność sprawnego działania pod presją czasu.

PAKOWANIE

Zdemontowane elementy przygotowujemy do wysyłki lub magazynowania. Szykujemy je do transportu lądowego i morskiego, na stalowych ramach lub w kontenerach. Przeprowadzamy osuszanie i foliowanie. Możemy też zbudować drewniane skrzynie, od najmniejszych na urządzenia elektryczne do tych naprawdę dużych, na kilkunastometrowe wały.

ZŁOMOWANIE

Zajmujemy się również złomowaniem lini produkcyjnych. Nie wszystko da się usunąć koparkami – czasami do złomowania trzeba użyć palników gazowych, przecinarek plazmowych i dźwigów. Wiemy jak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić prace demontażowe i usuwanie odpadów przy użyciu wózków, ładowarek, lawet itp. 

OBSŁUGA MASZYN

W naszej pracy potrzebny jest ciężki sprzęt. Posiadamy uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, suwnic, ładowarek teleskopowych i zwyżek. Prowadzimy prace demontażowe i transportowe nawet kilkudziesięciotonowych elementów przy użyciu rolek i lawet transportowych podczepianych do urządzeń transportu bliskiego. 

WYNAJEM MONTERÓW

Świadczymy wyżej wymienione usługi również jako podwykonawcy w rozliczeniu godzinowym. Posiadamy odpowiednie narzędzia, uprawnienia i środki ochrony osobistej. Znamy język angielski t Nasza praca jest zabezpieczona polisą na kwotę 1 000 000 Pln.